Kategorie

Producenci

Gilotyna HSM Cutline G3210, Tania wysyłka lub odbiór osobisty Łódź, DIN A3, Made in Germany

HSM Cutline G3210  to kompaktowa i łatwa w obsłudze gilotyna. Tnie papier do maks. formatu DIN A4 i nadaje się doskonale do użytku prywatnego. Szczególnie praktyczna jest składana osłona gilotyny. Gwarantuje ona absolutne bezpieczeństwo podczas cięcia i można ją łatwo złożyć, kiedy gilotyna nie jest używana

Więcej szczegółów

HSMG3210

Stan: Potwierdź dostępność

204,80 zł

Obniżka!

-10%

227,55 zł

FOTOGRAFIA


HSM Cutline G3210

To kompaktowa i łatwa w obsłudze gilotyna. Tnie papier do maks. formatu DIN A4 i nadaje się doskonale do użytku prywatnego. Szczególnie praktyczna jest składana osłona gilotyny. Gwarantuje ona absolutne bezpieczeństwo podczas cięcia i można ją łatwo złożyć, kiedy gilotyna nie jest używana. Pozwala to zaoszczędzić miejsce. Wysokiej jakości ostrze z przeciwostrzem tnie do 10 arkuszy. Papier, kartki okolicznościowe, zdjęcia, cienki karton lub folie można ułożyć dokładnie przy ograniczniku bocznym. Ergonomicznie ukształtowany, miękki w dotyku uchwyt zapewnia wygodę trzymania i optymalne cięcie. Małe ścinki papieru można łatwo usunąć z praktycznej rynienki.

Gilotyna HSM Cutline 3210 ma stabilną metalową płytę ze skalą centymetrową, calową i kątową oraz formatami specjalnymi.. Cięcie to przyjemność.

Gilotyna hsm parametry


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

projekt i wykonanie: XIRshop.pl